1 2 3

CAŁODOBOWY ASSISTANCE TECHNICZNO-ELEKTRYCZNY
Jest to nowatorski Produkt obejmujący całodobową, Kompleksową obsługę w przypadku awarii instalacji elektrycznej, alarmu jak i monitoringu gdzie czas dojazdu do klienta jest skrócony do minimum.

Oświetlenie, gniazda użytkowe, zasilanie maszyn i urządzeń to podstawowe funkcje jakie ma spełniać instalacja elektryczna w obiektach przemysłowych. Wykonuje kompleksowe instalacje zgodnie z najnowszymi technologiami. Rozdział mocy może odbywać się klasycznie za pomocą linii kablowych poprowadzonych na korytach i drabinkach oraz Szynoprzewodami. Oświetlenie obiektu wewnątrz jest uzależnione od przeznaczenia obiektu. Rozmieszczenie i rodzaj lamp jest poparte stosownymi symulacjami i obliczeniami.

Jednym z ważniejszych elementów w obiekcie przemysłowym są rozdzielnice, które projektuje i wykonuje z największą starannością tak by zapewnić pewność zasilania każdego rodzaju obiektu przemysłowego.

Niektóre obiekty wymagają zabezpieczenia przed skutkami zimy. Wykonuje ogrzewanie rynien, koryt dachowych, rur spustowych tak by zapobiec gromadzeniu się śniegu i lodu, który obciąża elementy nośne budynku. Oraz Wszelkie Instalacje Niskoprądowe jak Monitoring i Alarm Oraz Instalację oświetlenia Awaryjnego jak i Ewakuacyjnego