1 2 3

CAŁODOBOWY ASSISTANCE TECHNICZNO-ELEKTRYCZNY
Jest to nowatorski Produkt obejmujący całodobową, Kompleksową obsługę w przypadku awarii instalacji elektrycznej, alarmu jak i monitoringu gdzie czas dojazdu do klienta jest skrócony do minimum.

Przyjemne, ciepłe oświetlenie o poranku gdy domownicy budzą się po nocy. Temperatura w budynku podnosi się stopniowo tak by zapewnić komfort domownikom. Oświetlenie, które dopasowuje się do obecności osób w pomieszczeniu, rolety opuszczające się by w lecie słońce nie nagrzewało zbytnio pomieszczenia. Gdy nikogo nie ma w domu np. podczas wakacji oświetlenie samo przełącza się tak jakby byli tam domownicy. To tylko niektóre funkcje to jakie można zrealizować przy pomocy technologii inteligentnego budynku.

Niektóre obiekty wymagają specyficznego podejścia do instalacji elektrycznej. W tej grupie nie można się ograniczyć tylko do zwykłego sterowania oświetleniem typu załącz/wyłącz. Jeśli wymaga tego specyfikacja obiektu stosuje instalację inteligentnego budynku. Dzięki tej technologii uzyskujemy zarówno możliwość sterowania   oświetleniem   w   zależności od upodobań klienta lub wymagań obiektu jak i innymi funkcjami z jednego miejsca czy danego pomieszczenia. Możliwe jest sterowanie poszczególnymi obwodami jak i ich grupami (co jest istotne w biurach i hotelach) oraz możliwość   dowolnej   aranżacji   oświetlenia. Sterowanie może odbywać się zarówno z konkretnego pomieszczenia jak i z punktu centralnego lub poprzez WWW z każdego miejsca   na   świecie.   Nie   musimy   ograniczać    się do oświetlenia. System może być z łatwością rozbudowany o możliwość sterowania roletami, ogrzewaniem, klimatyzacją, pompami - praktycznie dowolnym urządzeniem potrzebnym w obiekcie mieszkalnym czy użyteczności publicznej. System idealnie nadaje się do bardziej rozległych biur, czy też hoteli i sal konferencyjnych.

W Moich realizacjach wykorzystuje system Fibaro ze względu na jego niezawodność oraz otwartość i możliwości jakie on oferuje w przystępnej cenie.

System ten można bez problemu zamontować w istniejącym używanym przez domowników Domu, biurze Czy Korporacji .