1 2 3

CAŁODOBOWY ASSISTANCE TECHNICZNO-ELEKTRYCZNY
Jest to nowatorski Produkt obejmujący całodobową, Kompleksową obsługę w przypadku awarii instalacji elektrycznej, alarmu jak i monitoringu gdzie czas dojazdu do klienta jest skrócony do minimum.

Oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu telewizji przemysłowej i monitoringu CCTV. Telewizja obserwacyjna (CCTV) jest w dzisiejszych czasach narzędziem niezbędnym do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno w miejscach publicznych jak i obiektach zamkniętych. Pozwala nie tylko na identyfikację osób oraz odtworzenie przebiegu zdarzeń, ale przede wszystkim ma działanie prewencyjne. We wszystkich miejscach gdzie zainstalowano monitoring wizyjny, zdecydowanie spada przestępczość. Telewizja CCTV sprawdza się również wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba kontroli otoczenia, pracowników, itp. Dzięki najnowszym rozwiązaniom można mieć podgląd swojej firmy, biura czy też domu z każdego miejsca na świecie przy pomocy łącz internetowych.

W mojej ofercie znajduje się cała gama urządzeń najlepszych światowych firm. Instaluje systemy telewizyjne w oparciu o wszystkie dostępne technologie - tradycyjne instalacje kablowe, instalacje w oparciu o protokół IP (sieć komputerowa), systemy bezprzewodowe. Dla wymagających Klientów, oferta zawiera kamery o bardzo wysokiej rozdzielczości oraz sprzęt specjalistyczny, działający w nietypowych warunkach