1 2 3

CAŁODOBOWY ASSISTANCE TECHNICZNO-ELEKTRYCZNY
Jest to nowatorski Produkt obejmujący całodobową, Kompleksową obsługę w przypadku awarii instalacji elektrycznej, alarmu jak i monitoringu gdzie czas dojazdu do klienta jest skrócony do minimum.

Wykonuje wszystkie instalacje elektryczne, Alarmowe jak i domofonowe w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i usługowych. Zapewniam Terminowe i profesjonalne wykonanie każdej Inwestycji oraz indywidualną konsultację danego projektu.

Moje instalacje są Bezpieczne, Niezawodne i spełniają wszystkie wymogi. Na świadczone usługi udzielam gwarancji oraz Zapewniam fachowe doradztwo.

Posiadam bogate doświadczenie i odpowiednie uprawnienia elektryczne oraz uprawnienia do obsługi zwyżek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości zagadnień związanych z konfiguracją i doborem odpowiedniego sprzętu, jestem w stanie zapewnić optymalne zestawy sprzętowe, dostosowane do wymagań Klienta. Wykonując usługi montażowe, korzystam z mojego profesjonalizmu.

Do tej pory, moich Klientów pozyskiwałem głównie z polecenia, co stanowiło mi najlepszą reklamę oraz Dawało motywację aby pracę wykonywać jeszcze lepiej i sumienniej.

Wszystkie Instalacje elektryczne wykonuję precyzyjnie, przed podjęciem pracy zawsze ustalam każdy nawet najdrobniejszy szczegół z Inwestorem aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Jestem w Stanie Zapewnić Kompleksową obsługę:

- Od załatwienia Spraw związanych z pozwoleniami w Energetyce
- Fachowego Wykonania Projektu, wszelakich uzgodnień
- Po dostawę sprzętu , uruchomienie, Gwarancję i co najważniejsze późniejszy serwis.

Na wyposażeniu Mojej Firmy znajdują się tylko Profesjonalne narzędzia co gwarantuje szybką, niezawodną pracę w każdych warunkach.